Książki i filmy


Blog o kulturze i nie tylko...

Życie rodzinne, edukacja


www.caretero.pl

łóżeczka turystyczne

Dostatni asortyment podmiotu gospodarczego zawiera choćby taki wyrób jak między innymi foteliki samochodowe Vivo, łóżeczko dla dziecka, wózki spacerowe Maximus, krzesełka do karmienia, a także łóżeczka turystyczne Simplo. Jeśli jesteście zainteresowani rozpoczęciem współdziałania z solenną firmą ciepło przekonujemy do kontaktu.

Nauka języka angielskiego

Język angielski Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły językowej, która oferuje kursy angielskiego w Krakowie. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, stosując nowoczesne metody nauki, które pozwalają na przyjemną i skuteczną naukę w wyjątkowo krótkim czasie. Jeżeli szukają Państwo zajęć, które są w stanie zapewnić ogromne postępy już od pierwszej lekcji, zachęcamy do skorzystania z zajęć prowadzonych metodą bezpośrednią. Polecamy również metodę BLS Communications, która pozwala na opanowanie języka w pół roku.

Trwałe obuwie dziecięce

Buty dla dzieci

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu z obuwiem dziecięcym - Sznurówka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowej strony na temat butów dla dzieci. Już teraz możesz polubić nas i otrzymywać informacje na temat nowości i ciekawych promocji. W ofercie produkty marki Mrugała, sandałki, trzewiki i kozaki dla każdego chłopca i dziewczynki.

Logopedia - Poradnia DyNaMo

psycholog gdańsk

Nasza placówka w Rumii oferuje zajęcia dla dzieci, mających problem z poprawną wymową. Logopeda na spotkaniach pokazuje im techniki ćwiczenia właściwego wysławiania się i artykulacji. Poradnia DyNaMo organizuje także spotkania z psychologiem, podczas których najmłodsi dowiadują się jak funkcjonować w społeczeństwie i w jaki sposób nawiązywać relacje z rówieśnikami i radzić sobie z emocjami w trudnych sytuacjach. Rodzice także mają okazję uczestniczyć w szkoleniach. Dowiedzą się na nich w jaki sposób stawiać granicę i rozwiązywać konflikty wychowawcze.

Zobacz również


Free Website Template hand coded with by Download Website Templates